Programma & Uitslagen

Eerstvolgende wedstrijden (volledig programma competitie bij Teams)

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
18-01-19 19:00 Aeolus DS1 Cirkeltijgers DS3 Wildervanckhal WILDERVANK
20-01-19 13:00 HVA DS2 Aeolus DS1 Burg. Lambershal ANNEN
20-01-19 12:15 Blue Stars HS1 Aeolus HS1 Sporthal Winschoten WINSCHOTEN
20-01-19 11:40 Hurry Up DC1 Aeolus DC1 De Eendracht ZWARTEMEER
20-01-19 12:00 Jahn II D1 Aeolus/H.V.A. D1 De Spont STADSKANAAL
23-01-19 20:30 V en S DMW1 Aeolus DMW1 Sporthal Lewenborg GRONINGEN
27-01-19 12:45 Aeolus DS1 Blue Stars DS1 Wildervanckhal WILDERVANK
27-01-19 11:30 Aeolus HS1 Hurry Up HS3 Wildervanckhal WILDERVANK
27-01-19 10:30 Aeolus DC1 Jahn II DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
27-01-19 09:30 Aeolus/H.V.A. D1 Actief KL. D1 Wildervanckhal WILDERVANK
30-01-19 20:00 Assen '75 DMW1 Aeolus DMW1 Marsdijkhal ASSEN
03-02-19 14:55 HVC HS2 Aeolus HS1 De Klabbe EMMER-COMPASCUUM
03-02-19 10:00 Aeolus DC1 V.A.K.O. DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
08-02-19 21:00 Aeolus DMW1 SVWW DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
10-02-19 11:45 Aeolus DS1 Actief KL. DS3 Wildervanckhal WILDERVANK
10-02-19 13:20 WM Kozijnen/SVBO DC2 Aeolus DC1 Meerdijk EMMEN
10-02-19 09:30 Aeolus/H.V.A. D1 E & O D1 Wildervanckhal WILDERVANK
13-02-19 21:00 Aeolus DMW1 FHC DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
17-02-19 11:00 Hoogersmilde DS2 Aeolus DS1 Smeltehal SMILDE
17-02-19 13:30 Hoogersmilde HS1 Aeolus HS1 Smeltehal SMILDE
17-02-19 10:30 Aeolus DC1 FHC DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
17-02-19 09:55 Unitas D1 Aeolus/H.V.A. D1 De Boerhoorn ROLDE
27-02-19 20:00 Cometas DMW1 Aeolus DMW1 Kalverdijkje 2 LEEUWARDEN
08-03-19 19:00 Brons DMW1 Aeolus DMW1 Eelwerd APPINGEDAM
10-03-19 10:00 Aeolus HS1 Exito HS2 Wildervanckhal WILDERVANK (onder voorbehoud)
10-03-19 10:50 D.O.S. DC1 Aeolus DC1 De Klabbe EMMER-COMPASCUUM
17-03-19 14:15 FHC HS3 Aeolus HS1 De Bildtse Slag ST.-ANNAPAROCHIE
17-03-19 09:30 Aeolus DC1 E & O DC2 Wildervanckhal WILDERVANK
22-03-19 21:00 Aeolus DMW1 SVWW DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
23-03-19 19:00 SVWW DC1 Aeolus DC1 Borkerkoel WESTERBORK
23-03-19 19:05 WM Kozijnen/SVBO D1 Aeolus/H.V.A. D1 Meerdijk EMMEN
24-03-19 12:30 Cirkeltijgers DS3 Aeolus DS1 ACLO Sportcomplex GRONINGEN
24-03-19 12:55 Jahn II HS2 Aeolus HS1 De Spont STADSKANAAL
29-03-19 21:00 Aeolus DMW1 V en S DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
07-04-19 10:30 Aeolus DS1 Meppel AZ DS1 Wildervanckhal WILDERVANK
07-04-19 11:50 Aeolus HS1 Beilen HS1 Wildervanckhal WILDERVANK (onder voorbehoud)
07-04-19 09:30 Aeolus/H.V.A. D1 D.O.S./H.V.C. D1 Wildervanckhal WILDERVANK
11-04-19 21:00 FHC DMW1 Aeolus DMW1 Iehal STIENS
17-04-19 20:00 Cometas DMW1 Aeolus DMW1 Kalverdijkje 2 LEEUWARDEN
26-04-19 21:00 Aeolus DMW1 Brons DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
10-05-19 21:00 Aeolus DMW1 Assen '75 DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK

 

Uitslagen gespeelde wedstrijden (volledig overzicht bij Teams)

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
13-01-2019 Aeolus HS1 H.V.R. '97 HS1 19-28
13-01-2019 Aeolus DS1 H.V.R. '97 DS1 31-10
13-01-2019 Aeolus DC1 HVZ-Vivendi DC1 17-22
13-01-2019 Aeolus/H.V.A. D1 JD Techniek/Hurry Up D2 21-07
11-01-2019 Brons DMW1 Aeolus DMW1 07-04
05-01-2019 H.V.A. HS1 Aeolus HS1 26-20
06-01-2019

JD Techniek / Hurry Up D1

Aeolus/H.V.A. D1 21-04
06-01-2019 Blue Stars DC1 Aeolus DC1 13-13
06-01-2019 S.V.W.W. DS3 Aeolus DS1 18-22

 

 

Categorie: