Programma & Uitslagen

Eerstvolgende wedstrijden (volledig programma competitie bij Teams)

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
zo 28/10/2018 11:00 Jahn II DC1 Aeolus DC1 De Spont STADSKANAAL
zo 28/10/2018 11:45 Actief KL. D1 Aeolus/H.V.A. D1 De Zon KLAZIENAVEEN
zo 28/10/2018 12:45 Blue Stars DS1 Aeolus DS1 Sporthal Winschoten WINSCHOTEN
wo 31/10/2018 VERVALLEN Griffioen, de DMW1 Aeolus DMW1 De Nije Steense WOLVEGA
zo 04/11/2018 12:00 VAKO DC1 Aeolus DC1 De Kamp VRIES
zo 11/11/2018 10:00 Aeolus DC1 WM Kozijnen/SVBO DC2 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 11/11/2018 10:30 Exito HS1 Aeolus HS1 Broekveld SLEEN
zo 11/11/2018 10:55 E & O D1 Aeolus/H.V.A. D1 Angelslo EMMEN
zo 11/11/2018 15:45 Actief KL. DS3 Aeolus DS1 De Zon KLAZIENAVEEN
zo 18/11/2018 9:30 Aeolus/H.V.A. D1 Unitas D1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 18/11/2018 10:30 Aeolus HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 18/11/2018 11:45 Aeolus DS1 Hoogersmilde DS2 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 18/11/2018 12:15 FHC DC1 Aeolus DC1 Iehal STIENS
zo 25/11/2018 9:30 Aeolus DC1 D.O.S. DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 25/11/2018 10:30 Aeolus HS1 Jahn II HS1 Wildervanckhal WILDERVANK
wo 28/11/2018 20:30 V en S DMW1 Aeolus DMW1 Sporthal Lewenborg GRONINGEN
za 01/12/2018 20:15 FHC HS1 Aeolus HS1 Iehal STIENS
zo 02/12/2018 10:00 Aeolus/H.V.A. D1 SVU D1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 02/12/2018 14:05 E & O DC2 Aeolus DC1 Angelslo EMMEN
zo 09/12/2018 9:30 Aeolus/H.V.A. D1 WM Kozijnen/SVBO D1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 09/12/2018 10:30 Aeolus DC1 SVWW DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 09/12/2018 11:30 Aeolus DS1 Cirkeltijgers DS3 Wildervanckhal WILDERVANK
vr 14/12/2018 21:00 Aeolus DMW1 FHC DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
zo 16/12/2018 10:00 D.O.S./H.V.C. D1 Aeolus/H.V.A. D1 De Klabbe EMMER-COMPASCUUM
zo 16/12/2018 10:55 Meppel AZ DS1 Aeolus DS1 Koedijkslanden MEPPEL

 

 

Uitslagen gespeelde wedstrijden (volledig overzicht bij Teams)

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
19-10-2018 Aeolus DMW1 Cometas DMW1 09-21
14-10-2018 Aeolus/H.V.A. D1  Jahn II D1 8-14
14-10-2018 Aeolus DC1 JD Techniek/Hurry Up DC1 23-25
14-10-2018 Aeolus HS1 Suelmann Hyp& Ass/SVBO/E&O HS1 4-39
14-10-2018 Aeolus DS1 H.V.A. DS2 19-12
10-10-2018 SVWW DMW1 Aeolus DMW1 11-12
07-10-2018 Hurry Up D2 Aeolus/H.V.A. D1 15-17
07-10-2018 V en S HS1 Aeolus HS1 37-07
07-10-2018 HVZ-Vivendi DC1 Aeolus DC1 23-16
07-10-2018 HVR '97 DS1 Aeolus DS1 12-16

 

 

Categorie: