Programma & Uitslagen

Eerstvolgende wedstrijden (volledig programma competitie bij Teams)

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Scheidsrechter
zo 30-09-2018 09:30 Aeolus D1 Hurry Up D1 Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 30-09-2018 10:30 Aeolus DC1 Blue Stars DC1  Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 30-09-2018 11:30 Aeolus HS1 Cirkeltijgers HS1 Wildervanckhal WILDERVANK A. Meter
zo 30-09-2018 12:45 Aeolus DS1 SVWW DS3 Wildervanckhal WILDERVANK  
vr 05-10-2018 21:00 Aeolus DMW1 Assen '75 DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 07-10-2018 10:40 Hurry Up D2 Aeolus D1 De Eendracht ZWARTEMEER  
zo 07-10-2018 10:55 HVZ-Vivendi DC1 Aeolus DC1 De Goorn OOSTERHESSELEN  
zo 07-10-2018 11:00 HVR '97 DS1 Aeolus DS1 De Hullen RODEN  
zo 07-10-2018 16:00 V en S HS1 Aeolus HS1 Sporthal Lewenborg GRONINGEN W. van Vondel
wo 10-10-2018 19:45 SVWW DMW1 Aeolus DMW1 De Meer WIJSTER  
zo 14-10-2018 09:30 Aeolus D1 Jahn II D1 Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 14-10-2018 10:30 Aeolus DC1 Hurry Up DC1 Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 14-10-2018 11:30 Aeolus HS1 Suelmann Hyp& Ass/SVBO/E&O HS1 Wildervanckhal WILDERVANK J. Ramos
zo 14-10-2018 12:45 Aeolus DS1 HVA DS2 Wildervanckhal WILDERVANK  
vr 19-10-2018 21:00 Aeolus DMW1 Cometas DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK  
zo 28-10-2018 11:00 Jahn II DC1 Aeolus DC1 De Spont STADSKANAAL  
zo 28-10-2018 11:45 Actief KL. D1 Aeolus D1 De Zon KLAZIENAVEEN  
zo 28-10-2018 12:45 Blue Stars DS1 Aeolus DS1 Sporthal Winschoten WINSCHOTEN  
wo 31-10-2018 20:45 Griffioen, de DMW1 Aeolus DMW1 VERVALLEN  

 

 

 

Toernooien

Toernooien 2017

Team Datum Toernooi Plaats Website
Aeolus D1 zaterdag 10 juni Beachweek Aeolus Borgerswold Beachweek
zaterdag 17 juni Hunzetoernooi Gasselternijveen Hunze
Aeolus DB1 zondag 4 juni Jahn II toernooi Stadskanaal IJsbaan
zaterdag 10 juni Beachweek Aeolus Borgerswold Beachweek
donderdag 6 juli Hazewind Beachweek Gieten Gieterweek
zaterdag 17 juni Hunzetoernooi Gasselternijveen Hunze
Aeolus HB1 zaterdag 10 juni Beachweek Aeolus Borgerswold Beachweek
zaterdag 17 juni Hunzetoernooi Gasselternijveen Hunze
Aelolus DMW1 zaterdag 10 juni Beachweek Aeolus Borgerswold Beachweek
zaterdag 18 juni Hunzetoernooi Gasselternijveen Hunze

Trainingstijden

 

GEEN Training
Maandag 22 oktober - Vrijdag 26 oktober ALLE Teams - Herfstvakantie
Maandag 24 december - Vrijdag 4 januari ALLE Teams - Kerstvakantie
vrijdag 8 maart 2019 ALLE Teams - YMCA Volleybal

 

 Trainingstijden Zaal

Maandag

17:45 - 19:00
18:45 - 20:00
19:30 - 20:30

D-Jeugd
C-Jeugd
AEROLO Senioren

Woensdag 
19:15 - 20:15
20:00 - 21:15
20:45 - 22:00
HS1
DMW1
DS1
Vrijdag
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:15
19:30 - 20:30
D-Jeugd
C-Jeugd
DS1
HS1

In de schijnwerper

Zondag 16 september

Oefenwedstrijd

10:45 Overhandiging van onze nieuwe clubvlaggen aangeboden door Jaap & Fenna Pomp
11:00 Aeolus DS1 - Actief P. DS1

Let ook op de nieuwe verslagen: zie Activiteiten in het menu of rechtsonderaan op deze pagina.

Nieuwe sponsor voor meiden Aeolus

Zondag 31 januari 2016
WILDERVANK – Aangenaam advies & administraties is de nieuwe sponsor van het meidenhandbalteam Aeolus DC1 uit Wildervank. Het twaalftal talentvolle meiden die met veel plezier en doorzettingsvermogen hun sportieve talenten inzetten om zichzelf sportief te verbeteren, draagt inmiddels het nieuwe Aangenaam-trainingspak.
Volledig bericht op de Veendammer.nl website